IMG_20190815_083741

Hizmetler

Hizmetlerimiz

 

  • Taşımacılık Hizmetleri

 2015 Yılında başlayan hizmet üretimimiz, Lojistik kavramlar içerisindeki Karayolu Taşıma projelerini başarı ile gerçekleştirmesi sürecinde edindiği engin bilgi, deneyimini, daha başarılı olacağı % 100 Müşteri Memnuniyeti yaratacağına inandığı, asli görev tanımı yaptığı YURTİÇİ TAŞIMACILIK hizmetini tecrübeli, Türkiye’yi tanıyan, taşımacılığın, müşteri memnuniyetinin anlamını bilen personeli ile, çeşitli ve etkin filosu  geniş tedarik ağı ve Bileşim alt yapısı ile yüzlerce değerli firmaya kaliteli ve güvenli hizmet üretmektedir.

Kiralama Hizmetleri

İNTRALOG Araç , Forklift ve Vinç Kiralama Hizmetlerimiz firmanızın ihtiyacı olabilecek kısa veya uzun süreli olarak kiralama hizmetleri vermektedir.

Operatörlü, Operatörsüz, saatlik, günlük, haftalık aylık veya proje bazında kiralanabilmektedir.​

Dilediğiniz an ulaşabileceğiniz, geniş model skalasına sahip Araç , Forklift ve Vinç kiralama hizmetlerimizi hızla genişletmekte ve sizlere ihtiyaç duyduğunuz an profesyonel bir hizmet vermekte kararlıyız.

Forklift Hizmetleri

 Forklift ihtiyacı duyan müşteri ve danışanlarımızı, alanında uzman makine operatörleri ve son teknoloji araçlar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Siz müşterilerimizin her türlü forklift ihtiyacında yanında olarak bir adım öne çıkmaya kararlıyız. Forklift ihtiyaç esnasında son derece güvenli, hızlı ve iletişime dayalı bir tecrübe yaşamanız bizim birincil önceliğimizdir. Herhangi bir sorunuz veya isteğiniz olması durumunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Vinç Hizmetleri

 Vinç hizmetlerimiz için firmamızı tercih ederek, yüksek kalitede güvenilir ve hızlı, mobil ve sepetli kiralık vinç hizmeti alabilirsiniz.

 

dfasdsadsadsadsadasdasdasdass.png

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>